KABÁT, WANASTOVKY, ANNA K. AD. - LÉTOFEST DO BRNA PŘIVÁŽÍ HVĚZDY!

« seznam článků
Rubriky: Kultura / Událost, Společnost

publikováno: 02.08.2018

Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, Anny K., “Wanastowek”, Marka Ztraceného a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest na brněnské výstaviště. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabízí tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem svého města.

Druhý ročník Létofestů slibuje návštěvníkům vizuální show, která běžně nebývá na open air akcích k vidění.

Například Kabát na každou zastávku Létofestu doprovází technika napěchovaná v jedenácti kamionech. Zároveň před jejich vystoupením technici postaví speciální molo.

Podobná překvapení chystají i Chinaski. „Vystoupení Chinaski na Létofestech bude ve znamení nejvýpravnější kapelové show v rámci open-airů vůbec. Zcela poprvé nám pořadatel upravuje pódium pouze pro naše vystoupení,“ říká Martin Pokorný z managementu Chinaski. Design scény podle něj vychází z alba Není nám do pláče. „Na pódium přidáváme šest velkých ledkových sloupů, během každé písně se na nich bude promítat speciální obsah.

Design svého zatím největšího turné Moje Světlo s sebou veze i populární zpěvačka Anna K. „V playlistu budu mít všechny svoje největší hity a z mého aktuálního alba Světlo zazní písně, kterými se pokusím rozzářit světlo v duších diváků,“ láká na svůj koncert Anna K.

Letošní dvoudenní Létofest láká návštěvníky na špičkové interprety s koncerty na největších podiích a nabízí také doprovodný program a kvalitní občerstvení, které letos obohatí stany plné zábavy. Jedním z nich bude i VIP Relax stan s grilem společnosti Penny Market, která je generálním partnerem Létofestů. Po předložení zákaznické karty dostanou návštěvníci speciality z grilu zdarma. Pořadatelé si také připravili speciální akci pro Grand Prix ČR, která bude probíhat současně s Létofestem.

Na Létofestu bude také YouTour stan, kde se mladší diváci mohou těšit na své oblíbené youtubery v multimediálním prostoru. Setkat se tak mohou s Veronikou Spurnou, Martinem Rotou, Ati, Natylou a celý program povede moderátor Petr Vojnar.

Létofest pomáhá dál!

I v letošním roce se Létofest spojil s nadací Můj nový život, onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám umožňuje bezplatný vstup. Navíc jim ještě nabízí bohatý program. Cílem projektu je pomoci těmto dětem a celým rodinám vrátit se zpět do běžného života. Novinkou je také spolupráce s místními dětskými domovy. I děti z těchto domovů budou mít vstup zdarma.

Vstupenky

Předprodej probíhá v síti TICKETLIVE.

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+