LÉTOFEST V BRNĚ - NEJVĚTŠÍ KONCENTRACE HUDEBNÍCH HVĚZD NA JEDNOM MÍSTĚ!

« seznam článků
Rubriky: Kultura / Událost, Společnost

publikováno: 23.07.2018

LÉTOFEST to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou bohatý hudební i doprovodný program. V roce 2017 začínal tento fest svou jednodenní startovací tour, kdy probíhal po celé sobotní odpoledne, a to až do pozdních hodin. Letos už budou nabité hudební zábavou dokonce dny dva!

LÉTOFEST se stává pomalu tradicí a letošní rok 2018 bude zase o něco nabitější a o dost více ambiciózní. Půjde už o dvoudenní festivaly na vám již známých místech. Pořadatelem akce je reklamní agentura YASHICA, která s eventovými akcemi začala v roce 2005 celostátní soutěží v grilování. V roce 2013 začala s pořádáním festivalu Vysočina fest, který je několik ročníků po sobě brzy beznadějně vyprodaný.

"Areál festivalů pro vás otevřeme již v pátek odpoledne. První kapela odstartuje své vystoupení těsně před pátou hodinou a neoddechnete si až do ranních hodin. Hudební produkce bude pokračovat do půl druhé a vystřídají se zde hvězdy československého nebe, jako jsou kapely Kabát, Chinaski, MIG 21 či zpěváci Marek Ztracený a Sebastian. V sobotu se potkáme hned v poledne, kdy se brány festivalu znovu otevřou a od jedné všem hudebním nadšencům zahrají další výrazní interpreti," slibují pořadatelé. To vše bude po oba dny doplněno i o bohatý doprovodný program.

Další, na koho se v rámci festivalu nezapomíná, jsou děti. Nejmladší návštěvníci v areálu najdou bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit. Chybět nebudou ani promostánky partnerů, které nabídnou kromě své prezentace i další různé aktivity, jako je třeba fotokoutek a další. Již tradičně pořadatelé podpoří také děti, které se léčí nebo léčily pro onkologická onemocnění. U stánku s označením projektu Můj nový život si nechte prostřednictvím hashtagů #mujnovyzivot nebo #letofest2018 vytisknout z Instagramu své fotografie z festivalu. Desetikoruna z každé fotografie bude věnována na to, aby se děti po onkologické léčbě mohly lépe a rychleji vrátit zpět do standardního života.

A na koho se tedy letos těšit?
Na všech zastávkách můžete vidět a hlavně slyšet kapelu Wanastovi Vjecy, Kabát, Chinaski a spoustu dalších… Celý LineUp (nejen) brněnského LétoFestu najdete na stránkách akce. Po zastávce v Brně nás totiž čekají ještě další města v rámci Létofestu - Ostrava, Olomouc, Karlovy Vary, Plzeň a Liberec.

Více informací najdete i na Facebooku.

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+