MIROSLAV KRUPICA MÁ RÁD MÉDIA I FILM. S CELEBRITAMI SE DOKONCE FOTÍ

« seznam článků
Rubriky: Kultura

publikováno: 13.05.2023

Mladík z Brna Miroslav Krupica se netají svojí zálibou v médiích a filmu. Už jako 14-ti letý chlapec dostal svoji první kameru, se kterou točil různá videa. Na internetu měl dokonce svůj menší pořad s názvem "Muž v přírodě", který mu odvysílala i celostátní televize. Studoval střední školu zaměřenou na hoteliérství, raději se však dál zajímal o práci v televizi a vše okolo ní. Nastoupil do televize BTV (Brněnská televize), kde získal praxi. Postupně si prošel většími televizemi, jako Prima, či Barrandov. Časem začal pracovat právě i v Záruce kvalit, kde pracuje jako kameraman a reportér, ale rozhodl se založit i vlastní soukromé internetové médium Brněnská jednička.

Kromě médií se ale Miroslav ve svém volném čase věnuje i mnoha dalším koníčkům, jako jsou například koně, příroda, nebo i sbírání selfíček se známými osobnostmi.

 

RÁD SE VYFOTÍ S HERCI, ZPĚVÁKY, ALE I BĚŽNÝMI LIDMI

Protože se často pohybuje v médiích, je pro něj v podstatě zcela běžné potkávat nejrůznější herce, zpěváky, politiky a další nejrůznější umělce. Velmi jej tedy potěší, když se může s celebritami vyfotografovat a má velmi bohatou sbírku. Když jsme se Miroslava zeptali, koho považuje za nejcennější, ihned prakticky zavzpomínal na zpěváka Karla Gotta, nebo frontmana skupiny Alphaville Mariana Golda. Jeho seznam však čítá opravdu mnoho jmen, protože se setkal například i s německou zpěvačkou Sandrou, Tomášem Klusem, nebo i Harrisonem Fordem, kterého úplnou náhodou potkal na vídeňském letišti.

Pokud však Miroslava Krupicu potkáte na veřejnosti, rád se vyfotí i s vámi, protože velmi rád rozdává radost.

 

VYZKOUŠEL SI I MODEROVÁNÍ A HERECTVÍ

Jestliže rádi posloucháte rádio Krokodýl, pak se vám mohlo jistě stát, že jste mohli Miroslava zaslechnout i tam. Na závěr je ale vhodné zmínit, že je i příležitostným hercem. Zahrál si totiž v dokumentárním seriálu "Tajná historie - Sexuální dějiny českých zemí", ale i v německé pohádce "Unesená princezna"

 

 

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+