PETR BENDE VYJEDE NA "POLOKULATÉ" VÁNOČNÍ TOUR 2021!

« seznam článků
Rubriky: Kultura / Událost, Společnost

publikováno: 31.10.2021

Vánoční turné Petra Bende slaví 25. výročí! Nebude chybět kapela, cimbálovka a řada hostů. Zazpívá i se svým tátou.

V roce 1997 připravil Petr Bende svůj první vánoční koncert. Letos se chystá na pětadvacáté turné, které se dávno rozrostlo z původní Zbraslavi u Brna na šňůru po celé republice. Během „korona přestávky“ koncertoval Živě z obýváku, léto strávil na koncertních pódiích a nyní se už nemůže dočkat adventního období, kdy vyrazí na své tradiční vánoční turné! Pro letošek připravil zpěvák 13 zastávek, kam zavítá se svým vánočním programem i početným ansámblem. Na všechny koncerty s ním totiž vyráží kompletní technická aparatura vč. originální scény, jeho kapela, Cimbálová muzika Gromba, dětské pěvecké sbory a hosté koncertů. 

Speciální hosty si už nevybírá ze seznamu známých jmen. Naopak - dává možnost představit se novým zajímavým umělcům. Těmi bude v letošním roce talentované písničkářské duo René Matlášek a Vít Štaigl. Po delší době se na turné objeví také Petrův táta. „Je to pro mě čest a asi není víc, než když může syn zpívat s vlastním tátou na jednom pódiu. Bude to pro mě ale hodně osobní a dojemné. Asi se budu muset emočně dost hlídat.“, prozradil zpěvák. V programu zazní Petrovy největší hity, ale nebudou chybět ani klasické vánoční koledy v netradičních aranžmá.

Kromě skvělé hudby se fanoušci na turné dočkají dlouho očekávaného zpěvníku, ale i upřímných emocí, kterými jsou zpěvákovy koncerty pověstné. Pravá sváteční atmosféra, energií nabité koncerty, ale i pohoda, pokora a radost ze setkání – to je vánoční turné Petra Bende. Vstupenky na koncerty jsou již v předprodejích. V platnosti zůstávají i vstupenky zakoupené v roce 2020. Více informací najdete na www.petrbende.cz/koncerty.

TERMÍNY A MÍSTA KONCERTŮ:
3.12. Rapotín
4.12. Ostrava Stará Bělá
5.12. Bolatice (kostel)
7.12. Blansko
8.12. Třešť
10.12. Ratíškovice u Bzence
11.12. Třebíč
12.12. Brno
13.12. Praha
14.12. Kolín
17.12. Uherský Brod
18.12. Velká Bíteš
19.12. Zbraslav u Brna

 

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+