Jídelna GTH catering a.s.

hvezdičkahvezdičkapùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička      44%     (hodnotilo 7 zákazníků)

Služby závodního stravování.

adresa: Vyskočilova 1481/4
140 00 Praha-Michle
telefon: +420 241 004 900
fax: +420 241 412 329
e-mail: obchod@gthcatering.cz
web: www.gthcatering.cz
 
 Jídelna GTH catering a.s.
Nejsou některé informace správně? Pomozte nám je opravit
Jídelna GTH catering a.s.
BANNER NA VAŠE STRÁNKY
Banner na Vaše stránky:
Přidejte si banner na své stránky a ukažte hodnocení svým návštěvníkům a zákazníkům

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky
JEDNOTLIVÁ HODNOCENÍ
Lojza
neregistrovaný uživatel

109.81.7xx.xxx
20.02.2026, 11:42
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Vaří se stále s polotovarů jídlo katastrofa lidem nedají co slíbí

DAN
neregistrovaný uživatel

90.178.1xx.xxx
13.07.2016, 09:40
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

VAROVÁNÍ Tato firma vydělává na lidech s tichým přihlížením nadřízených orgánů. Jídla jsou NEchutná,NEdovařená,NEdopečená,NEzdravá ze samých polotovarů,malé porce jako pro školáky a za předražené ceny !!! Chlapi ve třísměnných provozech těžkého průmyslu odcházejí z jídelen znechuceni a hladoví !!! JAK JE MOŽNÉ,ŽE I PŘES ŠPATNÉ HODNOCENÍ A STÍŽNOSTI NA TUTO FIRMU SE NIC NEDĚJE !!! ??? Kdo je ochoten se tím začít zabývat ??? !!!

bond
neregistrovaný uživatel

90.181.2xx.xxx
06.01.2016, 09:55
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

neni anijedno!!
vari z polotovaru potrad tvrdi ze ne! ceny sou nastaveny dvakrat dráž než v restauraci .. a to za polotovar nikdo platit nechce!!
65 g masa CO TO K... JE??? GTH je banda podvodníků , pracuji v nadnárodním podniku kde se již většina strávníku snaží tento problém řešit stávkováním kantýn což sem v životě nezažil!! OPravdu katastrofa jedna za druhou.. kantynske delaji na kolotoc za min. mzdu slysíme to od ních kazdy den ... chci pridat knedlik kdyz uz neni masa! jedine za příplatek!! a pak je vidim jak se zenou vsechny z napraSKANYMA IGELITKAMA NELI KROSNAM!! kde to proboha jsme!! proto vyvarujte se teto firme obloukem!! a hlavne vari jen z mouk zadne jine igredience neznaji!! opravdu nikdy sem se nesetkla z takovymy blafy jamo ve firme GTH !!!

redroker
neregistrovaný uživatel

46.29.2xx.xxx
19.08.2013, 18:28
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Pracovat by tam ale asi chtěl málokdo,např. v Unipetrolu je čistá mzda v GTH 6800-7500kč!!!

Fedor
neregistrovaný uživatel

85.132.1xx.xxx
02.04.2012, 06:31
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Bravujně zvládnuté meníčko a ceny zajímavé.

Igor Jonn
neregistrovaný uživatel

85.132.1xx.xxx
07.03.2012, 09:03
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkapùl hvezdička  90%

Děkujeme Vám za Vaše služby.

Svoboda
neregistrovaný uživatel

85.132.1xx.xxx
01.02.2012, 07:42
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkaprázdná hvezdička  80%

To je dneska vůně.