Jídelna STRAVBYT s.r.o. Planá

hvezdičkahvezdičkapùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička      44%     (hodnotilo 24 zákazníků)

Nabízíme závodní stravování s možností výběru z několika druhů hlavních jídel.

adresa: Bezdružická 274
348 15 Planá
telefon: +420 373 700 781
e-mail: info@stravbyt.com
web: www.stravbyt.cz
 
 Jídelna STRAVBYT s.r.o. Planá
Nejsou některé informace správně? Pomozte nám je opravit

PROVOZNÍ DOBA


Nemocnice Planá u Mariánských Lázní.
Jídelna STRAVBYT s.r.o. Planá
BANNER NA VAŠE STRÁNKY
Banner na Vaše stránky:
Přidejte si banner na své stránky a ukažte hodnocení svým návštěvníkům a zákazníkům

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky
JEDNOTLIVÁ HODNOCENÍ
Macek
neregistrovaný uživatel

2a00:1028:83d6:4...
20.03.2026, 18:34
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Jídlo špatné neda se to jist

Dalibor
neregistrovaný uživatel

2001:1ae9:1104:9...
20.03.2026, 17:52
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

úplně super kamarádka Ivana tam pracuje a vždy nám i sobě naplní mrazáky a lednice doma

Justýna
neregistrovaný uživatel

78.80.9xx.xxx
20.03.2026, 14:22
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Hlavní šéfová kuchyně arogantní, ožralá po kuchyni se prochází s plechovkou piva pak ty jídla vypadají, děs

Vlasta
neregistrovaný uživatel

46.167.2xx.xxx
19.03.2026, 13:52
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Jidlo otřesné, kuchaři pozivaji alkohol v pracovní dobe. Kdyz vam jidlo nechutna a ozvete se jsou vulgarni a vic vas neobslouzi

Slavík
neregistrovaný uživatel

2a12:a800:11:1...
22.02.2026, 22:42
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

To je prostě katastrofa to co tam vaří.

Viktor Špaček
neregistrovaný uživatel

2a02:768:9446:8...
04.02.2026, 10:07
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkapùl hvezdička  90%

Myslím že mají nového kuchaře a dost se zlepšila kvalita jídel.Můžu jen doporučit.Jen tak dál...určitě nejsem sám kdo to poznal.
Výdej a uřvané paní u okénka.

Jakou
neregistrovaný uživatel

172.16.2xx.xxx
04.01.2025, 22:06
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%


Honza
neregistrovaný uživatel

172.16.2xx.xxx
04.01.2025, 21:55
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Pan Zdenda je super člověk vaří úžasně
Paní hlavní je nepříjemná

Thomas
neregistrovaný uživatel

172.16.2xx.xxx
20.10.2024, 14:50
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Není divu že se v Planské školní jídelně firmy Stravbyt prodává takové nechutné jídlo když do přímého prodeje jdou pouze zbytky. Kvalitní suroviny si zaměstnanci odnesou domů nebo prodají známým a i do nemocnic a k ostatním odběratelům rozvezou nejnutnější minimum. Zaměstnanci okrádají majitele na plné obrátky, je s podivem, že tenhle "kšeft" ještě nezkrachoval.!!!

Irena Zolotarová
neregistrovaný uživatel

176.12.1xx.xxx
19.09.2024, 10:32
hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  20%

Mariánské Lázně -nemocnice - rehabilitační oddělení: po Vaší stravě v tomto zařízení mám problémy se zažíváním, jídlo bylo otřesné, nechápu jak někdo může takhle znehodnotit suroviny, možná by jste měli Vaše " výtvory" ochutnávat. Mi

Láďa H.
neregistrovaný uživatel

172.16.2xx.xxx
07.09.2024, 14:36
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Kámoš z Tachova tam rozváží obědy a vždycky mi přiveze takovou hromadu žrádla že s tím můžeme vykrmit prase.
Suupeer spokojenost.

Weimerova
neregistrovaný uživatel

213.180.3xx.xxx
30.05.2024, 08:13
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Jsem v nemocnici v M.L. Obedy jsou vrcholem celeho dne.skvele,vyborne proste TOP. Ty polevky to je bomba..
Diky a jen tak dale.

Vlasta Minarikova
neregistrovaný uživatel

89.24.4xx.xxx
12.05.2023, 20:21
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Nic
Není divu že tak stravbyt vaří když vaří že zbytku,nejlepší jde na prodej a domů.Okradaj firmu jak se jim za chce,jen blázen by tam šel pracovat za ty peníze aa podmínek.Pospisilova a Banášová jsou hlavními stujci všeho.Jiz od této firmy nic nekupuj!!!!!

Dana
neregistrovaný uživatel

172.17.0xx.xxx
06.05.2023, 09:12
hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  20%

Nic
Vaříte jak pro prasata

Vlasta
neregistrovaný uživatel

89.24.5xx.xxx
05.05.2023, 05:57
pùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  10%

Paní Pospíšilová a Banášová řídí stravbyt,nikoliv ředitel nebo majitelé,které jsou jen figurkami.Nikdo tam nevydrží právě kvůli nim,řidiči si jezdí kam chtějí i po pracovní době za útraty firmy,divím se,že společnost zaměstnává takový lidi,kteří jen kradou a odstraní každého kdo se jim nezamlouvá ale toto je věcí majitelů!!!!!!

Mila
neregistrovaný uživatel

172.17.0xx.xxx
11.03.2023, 12:18
hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  20%

Vaříte čím dál hůře. Asi tak pro prasata. Knedliky jak kámen, brambory velké nedovařené kusy. Všechno z mletého masa nejde překrojit proto že je to též jako kus šutru. Omáčky bez chuti.

Rrr
neregistrovaný uživatel

185.201.1xx.xxx
29.11.2022, 17:35
hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  20%

Nic
Hrůza, děs to jídlo....To si jezte vy co to vaříte a nedávejte to nikomu jinému...

Jana
neregistrovaný uživatel

213.180.3xx.xxx
02.11.2022, 11:57
hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  20%

Hnus fialovém. Jděte se učit vařit do nemocnice v Kadani. Je to nebe a dudy.

Renata kapolková
neregistrovaný uživatel

2001:1ae9:373:1...
30.09.2022, 08:34
hvezdičkahvezdičkahvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  60%

Chybí jídelní lístek

Demi
neregistrovaný uživatel

90.178.1xx.xxx
23.09.2022, 13:50
hvezdičkahvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  40%

Vaŕite čím dál tím hůř. Nedovařené brambory, velké kusy brambor v polévce, větší než lžíce atd. atd.

Mab
neregistrovaný uživatel

90.178.1xx.xxx
17.03.2022, 13:50
hvezdičkahvezdičkapùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  50%

Vśechny vaše knedlíky kromě houskových jsou jak šutr

Petr Ott
neregistrovaný uživatel

109.81.2xx.xxx
09.10.2021, 22:18
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkaprázdná hvezdička  80%


hanka
neregistrovaný uživatel

185.171.1xx.xxx
13.06.2021, 20:11
hvezdičkahvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  40%

také hledám jídelní lístek marně

Javel
neregistrovaný uživatel

185.151.1xx.xxx
07.01.2021, 12:44
hvezdičkapùl hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdičkaprázdná hvezdička  30%

Není nikde jídelní lístek,což mi dost vadí.