Petr Bende & band

hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička      100%     (hodnotili 2 zákazníci)

Stříbrný finalista druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák, muzikálový Hamlet a multiinstrumentalista (kytara, bicí, klávesy, harmonika) ve své show složené z vlastních skladeb předvádí spolu se svou výjimečnou kapelou špičkové hudební výkony a zajímavou hudbu z oblasti poprocku.

Tento umělec vydal dosud tři autorské desky (pb - 2005; Život ve vteřinách - 2006, Trojka - 2011) a dále live CD/DVD - záznam Vánočního koncertu z Janáčkova divadla v Brně (2011). Letos před Vánocemi vyšly další dvě live CD/DVD. V obou případech se jedná o živé záznamy koncertů. První titul mapuje energické vystoupení Petra Bende & bandu a Cimbálové muziky Grajcar na největším festivalu na Vysočině - Vysočina Festu. Druhý titul pak fanoušky zavede do velkého dómu Kateřinské jeskyně na speciální akustický koncert Petra Bende & bandu s hostem Pavlem Helanem.

Velký úspěch dosud zaznamenaly skladby jako Nad horú svítá, Anděl perutí mách, Zaklínám své moře, Láska, Tráva a další. Petr Bende, kritiky uznávaný muzikant, splňuje se svou hudbou a uměleckými předpoklady nejvzácnější spojení „autor hudby, textař, interpret“ pro dosažení nejvyšších pozic na našem hudebním poli.

adresa: Bulharská 1424/25
708 00 Ostrava
mobil: +420 606 615 333
e-mail: agentura@petrbende.cz
web: www.petrbende.cz
facebook: Najdete nás na facebooku
 
 Petr Bende & band
Nejsou některé informace správně? Pomozte nám je opravit
Petr Bende & band
Petr Bende & band
Petr Bende & band
Petr Bende & band
Petr Bende & band
Petr Bende & band
K DISPOZICI...
Certifikát Pomoc druhým
ZAŘAZENO DO KATEGORIÍ
BANNER NA VAŠE STRÁNKY
Banner na Vaše stránky:
Přidejte si banner na své stránky a ukažte hodnocení svým návštěvníkům a zákazníkům

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky

Banner zarukakvalit.cz na Vaše stránky
JEDNOTLIVÁ HODNOCENÍ
Team Záruka Kvalit
ověřený uživatel

2a00:1028:83c4:5...
20.04.2015, 16:59
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Někteří z členů našeho teamu mají tu čest se s Petrem Bende přátelit a osobně se setkávat, tudíž víme, jaký skvělý a pracovitý člověk to je. Když tuto skutečnost pomineme, i tak hodnotíme tohoto zpěváka a celou jeho kapelu plnými sto procenty. Co dokázal za léta strávená v hudební branži je opravdu nevídané. Ze zpěváka a bubeníka okresních (přitom opravdu úspěšných) kapel se vypracoval na úroveň celorepublikově uznávaného interpreta. Možná pro to nebyla tak důležitá soutěž SuperStar, jako spíš to, že je tak pracovitý a svědomitý člověk. Takových soutěžících tolik nebylo... V současné době Petra často vídáme na nejrůznějších akcích, opravdu se mu daří a vnímáme, že jeho tvorba má neustále vzrůstající tendenci. Přesto nezapomíná, odkud se vypracoval a s nebývalou pokorou se vrací do míst svých uměleckých začátků. Jen tak dál!

Přiložené obrázky:
Eliška
neregistrovaný uživatel

2a00:1028:83c4:5...
15.01.2015, 18:44
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička  100%

Navštívila jsem letos dva z Petrových vánočních koncertů a opravdu bomba! Skvělé spojení lidové cimbálky Grajcar a rockové kapely, zajímaví hosté (B. Josef, R. Horký), a navíc úžasná operní pěvkyně A. Vacíková! Je to už skoro měsíc, ale s manželem jsme z toho stále plní energie a emocí! Doporučuji navštívít!

Přiložená videa: