PRÁVNÍ PORADNA

Na všechny Vaše dotazy odpovídá advokátka JUDr. Michaela Švecová, ve spolupráci s týmem dalších zkušených právníku z jednotlivých právních oborů, kteří Vám společně poradí, jaké kroky podniknout při řešení Vaší složité životní situace.


Odpověď na jeden právní dotaz je zpoplatněn částkou ve výši 100,- Kč.
 

Obsah odpovědi na právní dotazy je návodem či radou na možný postup či řešení problému v dané situaci, pro konkrétní právní kroky třeba posoudit vždy každý právní případ podrobně a individuálně, k čemuž potřebuje advokát dostatečné množství informací.

V průběhu měsíců duben/květen 2018 budou nově součástí služeb právní poradny ke stažení také právní vzory (návrhy, smlouvy, ostatní právní dokumenty) a webináře cílené na zajímavá právní témata z jednotlivých právních oblastí. Podmínky jejich užití najdete v obchodních podmínkách v sekci „pravidla pro využití služeb poskytovaných Portálem.“

V případě zájmu o konzultaci či právní pomoc kontaktujete advokátku JUDr. Michaelu Švecovou přes www.aksvecova.cz, za účelem podrobnějšího posouzení případu.

Projděte si již položené otázky, třeba tam najdete odpověď na Váš problém.

NOVINKA   VZORY SMLUV KE STAŽENÍ
DOTAZY A ODPOVĚDI

K ZODPOVĚZENÍ

06.11.2014 | ARCHIVOVANÝ DOTAZ   |   IP: 2a00:1028:83cc:2...
Dotaz: dobry den prosim o radu.meli jsme pronajaty byt kde smlouva byla vzdy prodluzovana o rok.za byt jsme meli slozenou kaci.kvuli strate zamestnani jsme se z bytu museli odstehovat drive nezkoncila najemni smlouva a to o 3 mesice.za sebe jako najemniky jsme ale sami sehnali nahradni najemniky kteri se do bytu stehovali ihned po nas.kauce nam nebyla vracena za nedodrzeni podminek tedy za nedodrzeni terminu smlouvy.ma na to najemce pravo?dekuji katka
Právník Zárukakvalit.cz:
Na Vašem dotazu pracujeme.