REAGOVAT NA HODNOCENÍ

« zpět na detail provozovny
HODNOCENÍ
Hodnocení: 10 %
Pro:
Proti:
Mou registraci na tomto portále provedla firma Záruka kvalit protiprávně, bez mého souhlasu a vědomí. Přičemž mají v obchodních podmínkách stanoveno: !!!
4. Odpovědnost a náhrada škody
V souvislosti se vstupem na tento Portál a se znalostmi o obsahu těchto Podmínek, jste si vědomi, že vstup na tento Portál a jeho užívání je vašim vlastním rozhodnutím a užíváte je na vlastní riziko.

I přes můj nesouhlas, aby si protiprávně registrovali mou firmu na jejich serveru, mi jejich jakási právnička napsala, že: "Jestliže se domníváte, že bylo z naší strany jakýmkoliv způsobem zasaženo do Vašich práv či provozu Vaší podnikatelské činnosti, můžete učinit podnět na příslušné instituty, které jsou kompetentní k řešení vzniklého sporu.

S pozdravem Mgr. Michaela Švecová, právní oddělení

Takže si vás tato prapodivná firma zaregistruje na své stránky sama, pak vám pošle jejich obchodní podmínky, v kterých vám sdělí, že jste se k nim zaregistrovali sami na vlastní riziko a když se vám to nelíbí a ohradíte se, že to není pravda a že si nepřejete s nimi jakkoliv spolupracovat, už jen pro tento způsob drzého chování, napíšou vám, že si můžete stěžovat na příslušných institucích. Takže bych si měla teď najmout právníka, abych se těchto štěnic zbavila. Což také učiním.
Ještě užitečnější je, že vás na to tady upozorním. Neskutečná drzost a amatérismus Záruka kvalit! spíš bych to nazvala záruka drzosti.
REAKCE

Reagovat na hodnocení mohou pouze osoby, které jsou u provozovny uvedeni jako majitelé nebo správci.
Jste to Vy a je toto Vaše provozovna? Ozvěte se nám a my Vám možnost reakce na hodnocení zpřístupníme!


Jste již uveden jako správce a chcete na hodnocení reagovat? Přihlašte se