REAGOVAT NA HODNOCENÍ

« zpět na detail provozovny
HODNOCENÍ
Hodnocení: 100 %
Pro:
S krabičkami jsem spokojený ve všech směrech, beru program Fit plus, jídla po ohřátí voní a chutnají. Jídelníček je pestrý a pro aktivního sportovního nadšence jako jsem já, je maximálně vyhovující.
Proti:
REAKCE

Reagovat na hodnocení mohou pouze osoby, které jsou u provozovny uvedeni jako majitelé nebo správci.
Jste to Vy a je toto Vaše provozovna? Ozvěte se nám a my Vám možnost reakce na hodnocení zpřístupníme!


Jste již uveden jako správce a chcete na hodnocení reagovat? Přihlašte se