REAGOVAT NA HODNOCENÍ

« zpět na detail provozovny
HODNOCENÍ
Hodnocení: 100 %
Pro:
Jsem elektrikář a dodávka je pro mě prakticky druhá kancelář, bez ní bych nemohl jezdit na zakázky. Před pár měsíci jsem se dostal do situace, kdy jsem potřeboval rychle pokrýt větší výdaj a banka mi jako OSVČ s nepravidelným příjmem nepomohla. Zástava auta mi přišla jako možné řešení, protože prodej nepřipadal v úvahu. Chytrou autozástavu jsem vybral po krátkém průzkumu a rozhodl se vše vyřešit face to face. Přistavil jsem dodávku, pracovník si ji prohlédl, a pak jsme si sedli a prošli podmínky. Prostě mi řekli, co nabízejí, a bylo na mně, jestli souhlasím. Věděl jsem jaké jsou poplatky a za jakých podmínek auto dostanu zpět. Celkově to hodnotím jako dobrou zkušenost za daných okolností.
Proti:
REAKCE

Reagovat na hodnocení mohou pouze osoby, které jsou u provozovny uvedeni jako majitelé nebo správci.
Jste to Vy a je toto Vaše provozovna? Ozvěte se nám a my Vám možnost reakce na hodnocení zpřístupníme!


Jste již uveden jako správce a chcete na hodnocení reagovat? Přihlašte se