REPORTÁŽE

01.01.2020
Portfolio služeb Záruky Kvalit.
17.02.2018
V sobotu 17. února jsme natáčeli reportáž v Hodoníně, a to na výročním desátém plese Benatura, z.s. Spolek vznikl v roce 2009 a věnuje se neziskové činnosti pro organizaci Zelený dům Pohody Hodonín a Dětský domov Hodonín. Na akci se vybralo pro oba Domy rekordních 160.000 Kč! Děkujeme za pozvání a těšíme se zase za rok.
29.12.2017
Opět jsme vyrazili natáčet na vánoční trhy do Brna, tentokrát na Moravské náměstí. Připomeňte si s námi předvánoční atmosféru i v novém roce. 
20.12.2017
Nadace Šťastná hvězda křtila, a to hned dvakrát! Do světa vyplul charitativní kalendář Pod hvězdami, ve kterém pózovali mnozí umělci jako např. Petr Kolář a Michal David. Ti se také stali kmotry celé akce. A proč zněl název celého večera "Přes palubu"? Vše se totiž odehrávalo na lodi Pivovar v Praze! Kromě toho se pokřtila i kniha Simony Votyové Provařená z nakladatelství ...
19.12.2017
Advokátní kancelář JUDr. Michaely Švecové poskytuje profesionální právní služby a právní pomoc se zaměřením na široké spektrum právních oblastí. Odbornost a kvalitu služeb zakládáme na důkladné analýze každého případu, na individuálním přístupu ke klientovi a především na perfektních znalostech platného práva a soudní judikatury.
19.12.2017
Rok se s rokem sešel a je tu další sestřih záběrů, které nejsou až tak úplně povedené, nebo byly něčím zcela výjimečné.  Doufáme, že tento náš souhrn roku "trochu jinak" vás pobaví a společně vkročíme zábavnou cestou do roku 2018. Team Záruky kvalit.
18.12.2017
Socha Jošta na Moravském náměstí v Brně jako by vyrůstala z ledu. Plocha před Místodržitelským palácem se změnila ve velké kluziště, které se slavnostně otevřelo ve středu 6. prosince 2017 v 16 hodin. Bruslaři se mohou sklouznout i přímo pod Joštovou sochou, kterou zepředu a zezadu chrání nízký mantinel.
18.12.2017
Těsně před adventem jsme natáčeli na koncertě, který pořádala Slezská diakonie v Brně. Na Hvězdárně a planetáriu Brno zazpíval Pavel Helan za doprovodu violoncellisty Štěpána Švestky. Koncert to byl krásný, naplněn vánoční atmosférou.
06.12.2017
Dne 6.12. 2017 v 18 hodin se kulturním centrem Semilasso nesla ta pravá vánoční atmosféra, a to díky sólistům Nového operetního Studia a jejich hostům. Vánoční koncert se konal ve spolupráci s Městskou části Brno – Královo pole a záštitu nad akcí převzal hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek. Záruka kvalit byla mediálním partnerem této jedinečné akce. Sólisté vsadili na operetní klasiku; ...
03.12.2017
Zpěvák Petr Bende zve naše diváky na zbývající koncerty svého Vánočního turné 2017. Natáčeli jsme s ním v Blansku, kde nám v rozhovoru mimo jiné prozradil, jak se vypořádal s nenadálou nemocí hosta turné Františka Segrada a také pozval na zahraniční koncert, který se uskuteční těsně před Vánocemi! 
21.11.2017
Velmi cenný záznam z vystoupení rektora JAMU a významného soudobého skladatele Ivo Medka na Skleněné louce. Zpovídá ho režisér a skladatel Zdenek Plachý a dramaturg Martin Štvrtecký. O historii avantgardy vážné hudby na Moravě od Janáčka až po dnešní dny, jakož i o podstatě a smyslu hudební kompozice v soudobé vážné hudbě. - Informace, které se jinde než v dialogu dvou našich předních skladatelů (Medek, ...
15.11.2017
Student architektury, filosof, prozaik a básník Pavel Švanda zahynul asi 03.10.1981 za nevyjasněných okolností v propasti Macocha. Jeho smrt je spojena s aktivitami StB, a to i díky jeho vlastnímu vyjádření krátce před smrtí. Přezkoumávají se i souvislosti s následnými hrozbami vyšetřovatelů řadě dalších osob.
13.11.2017
13. listopadu 2017 proběhl další ročník Konference Leadership Brno. Tentokrát se na pět set posluchačů sešlo v Besedním domě v Brně. Během večera se představilo mnoho zajímavých řečníků jako například Petr Ludwig, Jaroslava Valová nebo Karel Kovář (Kovy). Ti se podělili o to, jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků. Připraven byl i bohatý ...
02.11.2017
V sobotu 28. října jsme navštívili akci s názvem Víno a dýně. V Moravské Nové Vsi, přesněji ve sklepních uličkách Výmol a Zátiší, jste mohli ochutnat vína od místních vinařů a zkombinovat je s nejlepšími pokrmy z dýně. Na jídelníčku byla dýňová polévka, dýňové rizoto a také chutné maso a klobásky. Celým odpolednem provázela skvělá Cimbálová muzika Husaři a nejlepší víno teklo proudem.
01.11.2017
Zaručená firma - Smart Network - Ing. Gabriela Mrkvicová - networkerka   Další certifikát a samolepka Zaručená firma putuje za Ing. Gabrielou Mrkvicovou - jednatelkou podnikatelského klubu Smart Network a úspěšnou networkerkou.
31.10.2017
Dalším z koncertů, tentokrát v Bratislavě, pokračovala zpěvačka Helena Vondráčková v sérii vystoupení, která připravuje v rámci oslav svých sedmdesátých narozenin. Ve vyprodané hale mohli fanoušci vidět téměř tři hodiny trvající velkolepou show. Helena Vondráčková si pozvala vzácné hosty. Na pódiu si s ní zazpíval Vašo Patejdl, Sisa Sklovska, nadějná malá zpěvačka Lima ...
23.09.2017
Tisíce návštěvníků a velkolepá show s Karlem Gottem. Tak lze shrnout Grand Opening největšího muzea jukeboxů na světě Terra Technica, který se konal v sobotu 23. září v Excalibur City v Hatích na Znojemsku. Na doprovodném koncertu kromě Karla Gotta zazpívaly i Dara Rolins a Jitka Zelenková.  
10.09.2017
Navštívili jsme s teamem tradiční Bítešské hody, kde v neděli 10.9. přibyla na místním chodníku slávy další hvězda - a to pro tenistu Radka Štěpánka. Při této příležitosti zde zazpíval Michal David a Jakub Smolík. Ve videu uvidíte i rozhovor s organizátorem celé akce, panem Jiřím Raušem. A dokonce se přijel podívat i Tomio Okamura!  
08.09.2017
Osmého srpna oslavil zpěvák Petr Bende své kulaté narozeniny. Velkolepou hudební oslavu si však nechal na později. Přesně za měsíc, osmého září, pozval všechny své fanoušky na náměstí ve Velké Bíteši. Se svou kapelou, Cimbál Big Bandem a dalšími hosty připravili více než dvouhodinovou show plnou vzpomínání a skvělé muziky. Petrovi přišli pogratulovat a zazpívat Ivan Hlas, Richard Tesařík, Roman Horký ...
16.08.2017
Nahlédněte prostřednictvím naší reportáže do soukromí i pěvecké dráhy legendárního Karla Gotta! Náš kameraman pro vás natáčel na výstavě, která je momentálně otevřena veřejnosti v Praze na Náplavce. K vidění je opravdu velké množství věcí, které už jen tak nespatříte!  
11.08.2017
V pátek 11.8. jsme úspěšně spolu s dalšími hosty pokřtili nové CD kapely Charlie&Torzo, které nese název Země poustevníků. Bylo nám ctí být součástí této povedené akce! Všichni zúčastnění posluchači na hodonínském náměstí se také mohli v premiéře podívat na videoklip této kapely, který jsme pro ni natočili.
08.08.2017
Zpěvák Petr Bende, se kterým už dlouho dobu spolupracujeme a hlavně nás pojí krásné přátelství, právě dnes oslavuje své kulaté narozeniny. K této slavnostní příležitosti jsme mu v redakci připravili malé překvapení - jsou to videopřání, která natočili jeho přátelé, spoluhráči, kolegové a kamarádi z hudební branže. Opravdu to stojí za zhlédnutí! Ještě jednou přejeme vše ...
01.08.2017
A JE TO TU! Při příležitosti vydání nového CD kapely Charlie&Torzo, které nese název Země poustevníků, vznikl i tento videoklip k písni Muzika. Natáčelo se v červenci v Tonstudiu Rajchman v Dolních Bojanovicích a klip dostalo na starosti TV studio Záruka kvalit.
04.07.2017
Rocková legenda Guns N' Roses zahrála v Praze V úterý 4. července zahrála v Praze v Letňanech rocková legendární kapela Guns N' Roses. Naše šéfredaktorka Lenka Vaníčková a kameraman, střihač a redaktor Tomáš Zima u toho nesměli chybět! Podívejte se na krátké, autentické video z akce. Neskutečný životní zážitek!  
29.06.2017
Otevřené sklepy Tvrdonice a Kostice   V červnu proběhla v moravských vesnicích Tvrdonice a Kostice tradiční akce Otevřené sklepy. Zavítali jsme tam již po druhé a opět se nám tam moc líbilo! V naší reportáži nahlédnete do atmosféry celé akce, popovídáme si s vinaři i návštěvníky.
18.05.2017
Michal Horáček, skvělý český textař a básník, má nyní novou životní roli - je KANDIDÁTEM NA PREZIDENTA ČR. Nejen o tom přijel pobesedovat s občany do Brna do klubu Šelepka. My jsme se ho zeptali na jeho prezidentskou kampaň i na to, zda v případě úspěchu a zvolení českým prezidentem bude dále pokračovat ve své textařské činnosti.  
19.04.2017
22. dubna 2017 se po celé Moravě uskuteční workshop pořádaný Policií ČR. Nese název "Policistou na zkoušku". Od 9:00 do 14:00 si můžete vyzkoušet vše, co by měl správný policista umět, a to vše pod dohledem zkušených ochránců zákona. Více informací se dozvíte na plakátu v závěru videa.
13.04.2017
13. dubna 2017 oslavila velkolepým koncertem své sedmdesátiny česká zpěvačka Helena Vondráčková. Na bohatý hudební program pozvala své fanoušky do brněnského Boby Centra. Mezi gratulanty nechyběli např. Jitka Zelenková, Jan Cina, Leona Machálková či skupina Fragile. Naše kamera byla u toho!  
31.03.2017
V březnu proběhla v Brně tradiční mezinárodní soutěž mladých vín Vinum Juvenale 2016. Ochutnat zde hosté mohli mladá vína, tzn. vína vyrobená v roce 2016. Tento společenský večer vinařů České republiky navštívili nejen milovníci vína, ale i samotní vinaři. Vyhlášeny byly i výsledky soutěže Královna vín České republiky. Samozřejmě se víno spojilo i se skvělým jídlem, večer návštěvníkům ...
10.03.2017
V březnu do Brna zavítala úspěšná slovenská zpěvačka Kristína Peláková, která je známá spíše pod pseudonymem Kristina. První album této nadané umělkyni vyšlo v roce 2008 a od té doby se Kristina drží na špičce slovenské pop-music.V Brně vystoupila na svém samostatném koncertě v Kulturním domě Rubín. Divákům nabídla jak své aktuální hity, tak i písně, které si s ní zapívalo ...
07.03.2017
PIVEX 2017 OVLÁDL PIVOVAR ZUBR Z PŘEROVA   Ve čtvrtek 2. března 2017 proběhl další ročník pivovarského festivalu a soutěže Pivex 2017. Záruka kvalit zde natáčela reportáž již před dvěma roky, tak jsme se opět vrátili, abychom zjistili, jak soutěž pokračuje. Zlatý pohár Pivex letos získal pivovar Zubr z Přerova. Soutěže se v kategorii lahvových piv zúčastnilo 40 značek. Mezi tmavými vyhrál ...
28.02.2017
Eva Pilarová zpívala v Brně V únoru jsme navštívili vernisáž výstavy fotografií dvou krásných dam - zpěvačky Evy Pilarové a fotografky Heleny Štefanové. Obě dámy pojí přátelství i společná vášeň - fotografování. Jaké objekty fotí nejraději se dozvíte v naší reportáži.
15.02.2017
Legendární německá kapela Alphaville zavzpomínala na staré dobré časy se svými fanoušky v Brně. V únoru zde tato formace připomněla své největší hity, které si s nimi zazpívala zaplněná hala.
10.01.2017
Brněnská firma Killion, s. r. o. má dlouholeté zkušenosti s veletržním servisem a pořádáním event marketingových akcí pro významné klienty. Jejím cílem je poskytovat kvalitní a komplexní služby pro reklamu a marketingové aktivity na jednom místě. Díky technickému zázemí jsou schopni zajistit většinu služeb vlastními silami a díky tomu jsou schopni nabídnout skvělé ceny a krátké termíny dodání.
26.12.2016
Po roce jsme s teamem Záruky Kvalit opět navštívili jeden z vánočních koncertů zpěváka Petra Bende a jeho kapely. Letos se konal v brněnském Sono Centru. Hlavním hostem celého turné byl písničkář Jaroslav Samson Lenk, brněnský koncert navíc navštívil i zpěvák Roman Dragoun. Dále se představilo seskupení Shadow Quartet, které nabízí atraktivní propojení vážné a populární hudby. Navíc slyšet toto ...
12.12.2016
Videa vtipných a nepovedených záběrů Záruky Kvalit v roce 2016 :-) 
29.11.2016
Cliff Canalas...
21.11.2016
Náš kameraman tentokrát zavítal na trochu lechtivější akci - a to na erotický veletrhEROFEST do Prahy. Překvapila ho nejen účast návštěvníků, ale i zájem médií. Podívejte se na krátkou reportáž z akce. 
02.11.2016
Ve středu 2. listopadu 2016 představil své nové autorské CD reSTART zpěvák Petr Bende. Na slavnostním křtu ve vydavatelství Supraphon v Praze nechyběli ani kmotři CD - zpěváci Petr Janda a Peter Nagy. CD vznikalo pět let, mezi kterými však Bende se svou kapelou nezahálel a vydal dvě CD a DVD se záznamy z jejich koncertů. Písně z nového alba představí Petr Bende & band také na Vánočním Akustik ...
13.10.2016
Poslední zářijový pátek se v Brně u Galerie Vaňkovka opět ochutnávaly hamburgery. Street food festival Trhy jako Brno se k tomuto oblíbenému pokrmu neustále vrací. A návštěvnost opět potvrdila, že je to správný krok. Další trhy v pořadí budou ve znamení steaků a proběhnou 28. října.  
04.10.2016
Věříme, že inspirativní přístup k vedení lidí je důležitý pro každodenní život, pro práci, v partnerství, ve sportu i v umění. Proto organizujeme v Brně již 3. ročník konference LEADERSHIP, která slouží jako podpora leaderů, kteří chtějí svou práci dělat dobře. Leader hraje v dnešní společnosti důležitou roli. Zodpovídá za druhé a reprezentuje hodnoty, dle kterých lidé v organizacích ...
24.08.2016
Charlie zpívá live ve vinném sklípku.
23.08.2016
Video jsme pro Vás natočili na koncertu veleúspěšné slovenské kapely No Name. Byl nádherný letní večer na Moravě - přesněji v Tvrdonicích - a nejen my, ale všichni návštěvníci koncertu se skvěle bavili. Co v nejbližší době chystá kapela No Name nám pověděl Igor Timko, frontman skupiny, a také jsme vyzpovídali zpěváka Petera Cmorika.  
24.06.2016
Svůj podnik - Restaurant Amici - přišli představit jeho majitel Michal Benda a kuchařka/pizzařka Monika Máčková. Co nabízí bistro Amici? Jaké zde ochutnáte speciality? O tom všem si s Petrem Kováčem povídali, navíc jsme u nich v krásných prostorách Amici natočili i reportáž! Dalším hostem je oblíbený zpěvák Martin Kurc, který se proslavil v pěvecké soutěži Super Star. Povídání nejen o jídle ...
17.06.2016
Dalším z řady Trhů jako Brno, které se každý měsíc konají u brněnské Vaňkovky, měl téma burgery. Mohli jste ochutnat nejrůznější podoby této pochoutky a také spoustu další dobrot.
07.06.2016
V osmém dílu pořadu život z pánve dnes budou samí „drsní chlapi“. Navštívil nás totiž herec Radim Fiala, kterého (zejména ženy) obdivují pro jeho drsnou vizáž. K němu se připojí Tomáš Novák, který předvede, jak vypadá opravdu pořádný steak. Petr Erin Kováč si bude povídat i s Davidem Juráskem, který vybudoval úspěšnou značku Davídkovo koření. Co nabízí za směsi a kde je ...
06.06.2016
Na tradici trhů u Vaňkovky z konce loňského roku se rozhodli pořadatelé navázat i letos. První z tematických trhů se nesl ve znamení asijských a pikantních jídel. Začátkem dubna tak přilákal zejména milovníky exotické kuchyně. Stejně jako loni se můžete těšit na několik trhů, na kterých jsou nabízeny kvalitní pokrmy i suroviny. Součástí bývají nejrůznější vystoupení – ať už ...
25.05.2016
Škola základ života – to je téma dalšího dílu Života z pánve. Ve studiu na toto téma promluví ti nepovolanější. O kávě a úspěšných baristech to bude Petra Knapová ze Školy kávy a dále zástupkyně projektu Vaření hravě Klára Procházková. Co vše se lze v gastronomii naučit?
10.05.2016
6. díl pořadu Život z pánve je trochu netypický. Pozvání přijal úspěšný zpěvák Petr Bende, se kterým se na gastronomii podíváme z trochu jiného pohledu než s výbornými šéfkuchaři. Jak se stravuje během náročných koncertů, co má na talíři opravdu rád a co vaří svým synům? Podtitulem dílu je Morava, krásná zem – to se pojí kromě rodáka z Újezdu u Rosic i s dalším hostem Petra Erina Kováče, s ...
05.05.2016
Ve pátém díle Života z pánve je stěžejním tématem festival. Řeč bude zejména o nedávno proběhlém festivalu Wine Guru v Hustopečích. Šéfkuchař Hotelu Centro Hustopeče a také šéfkuchař Tomáš Machálek z restaurace Stavba v Brně si budou povídat o výborné gastronomii a o vaření na festivalech. Druhým hostem je Bedřich Snášel, který pořádá v Brně festival Bosch Fresh Festival, jehož známou tváří ...
26.04.2016
Ve čtvrtém díle Života z pánve si Petr Erin Kováč povídá se zástupci brněnské kočičí kavárny Na Stromě. Dozvíte se, co si tam můžete dát dobrého, jak se o kočičky starají a také jaká jsou pravidla pro návštěvu kavárny, aby se vám i kočičkám posezení u kávy líbilo. Dále nás navštívila trenérka a poradkyně pro výživu Kateřina Tichá. Donesla dokonce ukázku výborného dezertu. Jak změnit své ...
25.04.2016
Gurmánský Bosch Fresh Festival, který se koná letos již pošesté ve čtyřech městech (Praha, Brno, Plzeň, Pardubice) nabídne kromě klasických gastronomických pochoutek, živých kulinářských show s nejlepšími šéfkuchaři také molekulární a extrémní kuchyni. Novinkou letošního ročníku v rámci extrémní kuchyně bude příprava medvědího masa, krajty nebo krokodýla.   
21.04.2016
Ve třetím díle Života z pánve šéfkuchař Petr Erin Kováč hostí novou generaci kuchařů a cukrářů. I ti ale za sebou mají nezanedbatelné úspěchy na poli gastronomie. Prvními hosty ve studiu jsou studenti Střední školy potravinářské, obchodu a služeb Brno – Filip Hrabal a Josef Koubek. Mají za sebou několik vítězství v prestižních kulinářských soutěžích a do studia nám dokonce donesli ukázat své ...
14.04.2016
V tomto dílu si šéfkuchař Petr Erin Kováč povídal s hosty, kteří zdánlivě nemají až tolik společného. Opak je ale pravdou. Pojí je nejen město Brno, ale také mimořádný úspěch v jejich oboru. Prvními hosty jsou herci Miloš Knor a Tomáš Matonoha. Ti v současné době brázdí spolu s dalšími komiky republiku s programem Komici s.r.o. THE TOUR. Co vše se jim na cestách stává a jak se během náročného ...
11.04.2016
S prvním hostem, paní Zdeňkou Minářovou, si povídáme o soutěži Master Chef, o tom kde můžeme ochutnat její proslavené dezerty a také se zeptáme, jak se ona sama cítí jako porotce gastronomických soutěží. Víte, co je právě trendy ve světě dezertů? Další dva hosté přijdou z řad umělců. Fotograf Petr Joura má zkušenosti s focením celebrit, modelek a také s přípravou jídla, které se posléze fotí do ...
04.04.2016
Sestřih z konference LEADERSHIP PRAHA 2016, která proběhla 29. března v pražském Rudolfinu.
13.02.2016
Ples jako Brno 2016 přilákal do Adam Gallery v Brně množství návštěvníků. Ti si užívali nejen skvělého programu, který zajistil například Vojta Dyk a B-Side Band, ale i výborného občerstvení a slavnostní atmosféry. K vidění byla spousta zajímavých osobností ze světa showbusinessu, modelingu a obchodu. Dámy předváděly nádherné róby a muži na nich mohli oči nechat. Výzdoba se nesla ve znamení ...
19.01.2016
Team Záruky Kvalit zavítal na kulinářskou show Vůně Středomoří, která probíhala v brněnské restauraci Viktoria. Celé menu sestavil mistr kuchař Petr Kováč, dezert potom účastnice pořadu Masterchef 2015 Zdenička Minářová. Ochutnat jsme mohli pětichodové menu, které zahrnovalo například carpacio z mořského vlka či jehněčí hřebínek v bylinkové krustě. Ke každé části menu bylo připraveno víno z ...
13.01.2016
Členové našeho teamu (pan ředitel Ivo Buchtela a šéfredaktorka Lenka Vaníčková) byli v úterý 5. ledna 2016 hosty pořadu Vlna z Brna na B-TV. Povídalo se o portálu Záruka kvalit, o novém magazínu ZK a také o plánech do budoucna. Pokud jste pořad nestihli v pondělí přímo v televizi, podívejte se zde na youtube či na stránky www.b-tv.cz.
05.01.2016
Před Vánocemi si TEAM Záruky Kvalit tak trochu zahrál na Ježíška. Soutěž o tablet Lenovo, která probíhala na našem Facebooku po celý listopad, vyhrála paní Květa Bábková z Kroměříže. Ve videu uvidíte, jak probíhalo předání výhry.  
01.01.2016
První adventní neděle se v Brně nesla ve znamení jednoho z prvních vánočních koncertů zpěváka Petra Bende a jeho kapely. Celé turné čítalo devatenáct vystoupení po celé republice. Brno však bylo zastávkou ještě více slavnostní – natáčelo se zde totiž live DVD, které zpěvák plánuje vydat na podzim příštího roku. Byli jsme s kamerou i u jednoho z posledních vystoupení celé šňůry, a to v Tvrdonicích. ...
20.12.2015
Poslední listopadový den jsme se s celým teamem vydali do Prahy. Ne na vánoční trhy ani za nákupy, ale na křest audioknihy, která je celá o Mikuláši a jeho věrných čertech a andělech. Autorkou knihy je Martina Chrudimská, která se tvorbě pro děti věnuje už několik let. Kmotry knihy byli mimo jiné režisér Zdeněk Troška a herečka Yvetta Blanarovičová.
15.12.2015
Koncem listopadu oslavila své výročí kapela Charlie&TORZO. Tato country folková partička nám hraje už 25 let. Oslavu pojali ve velkém stylu. Zahráli své nejúspěšnější písně, pozvali spoustu hostů a hlavně – všichni si zazpívali a zatančili společně s celou kapelou!
14.12.2015
Poslední tematické trhy Street Food Festivalu Trhy jako Brno se nesly ve znamení polévek. Navíc posledním pátkem v měsíci listopadu začaly trhy adventní, které můžete navštívit po celý prosinec. To vše za Galerií Vaňkovka v Brně.
11.12.2015
Nemohli jste se zúčastnit našeho večírku? Zajímá vás, jak akce probíhalo, co bylo na programu večera? Skoky na lyžích, videokoutek, fotokoutek a mnoho dalšího... To vše čekalo na hosty i členy klubu. Shlédněte náš videosestřih a připomeňte si tuto akci!
08.12.2015
Vánoční koncerty patří už k tradici zpěváka Petra Bende a jeho kapely. Letos je celá sestava Bandu doplněna o dechovou sekci a cimbál, na který hraje Michal Grombiřík. Všichni si dohromady říkají Cimbál Big Band a je to největší počet muzikantů, které Petr Bende na své koncerty kdy angažoval. Na brněnské zastávce, která proběhla 29. listopadu v Boby Centru, se dokonce nahrávalo nové live DVD, na ...
08.12.2015
Neuvěřitelné čtvrtstoletí existence oslavila skupina Charlie a Torzo. Na své konto si dosud připsala dva a půl tisíce koncertů, pět alb a úspěchy v country soutěžích a hitparádách
18.11.2015
Trhy jako Brno v říjnu lákaly na steaky a také sladkosti Každý poslední pátek v měsíci se v Brně u Galerie Vaňkovka konají farmářské trhy a street food festival. Záruka Kvalit zde natáčela už v září (tématem byly burgery) a pro velký úspěch se rozhodla vrátit „na místo činu“. Tentokrát jsme si pochutnali na steacích a také nejrůznějších sladkých dobrotách.
30.10.2015
Trhy jako Brno v říjnu lákaly na steaky a také sladkosti Každý poslední pátek v měsíci se v Brně u Galerie Vaňkovka konají farmářské trhy a street food festival. Záruka Kvalit zde natáčela už v září (tématem byly burgery) a pro velký úspěch se rozhodla vrátit „na místo činu“. Tentokrát jsme si pochutnali na steacích a také nejrůznějších sladkých dobrotách.
12.10.2015
Žáci, studenti i široká veřejnost si mohou osobně vyzkoušet, co to znamená mít handicap a „nevidět“ či „neslyšet“ – jak se těmto lidem žije? Výstava byla zahájena vernisáží s doprovodným programem v pátek 2. října 2015 a potrvá až do 23. 10. 2015. Výstavu můžete navštívit v Malém sále Břetislava Bakaly na Žerotínově náměstí v Brně.
01.10.2015
Každý poslední pátek v měsíci se u Vaňkovky konají farmářské trhy a street food festival.   Trhy nabídnou čerstvé lokální potraviny a řemeslné výrobky.  Spolu s nimi se koná street food festival na jedno společné gastronomické téma, které dodrží všechny restaurace. V září 25. burgery,  30. října steaky a dezerty, 27. listopadu polévky dezerty. Od 27. listopadu do 23. prosince se konají ...
30.09.2015
Slezská diakonie Brno
29.09.2015
Sestřih z konference Leadership Brno 2015, která proběhla 17. září v Mahenově divadle.
14.09.2015
Trampský širák 2015 hostil Karla Gotta Agentura Sampaj ve spolupráci s rádiem Samson pořádali po 12té Trampský širák. Vystřídalo se zde několik hudebních nejen trampských interpretů, např. Michal Tučný Revival, Nezmaří, Poutníci, Vlasta Redl a další. Dvoudenní akce byla plná nejen hudby, ale i dobrého jídla, pití a atrakcí pro děti. Návštěvníci měli možnost přespat ve stanu nebo pod širákem a ...
26.07.2015
Brno se dočkalo první stylové restaurace značky Gambrinus Slavnostní křest pípy završil náročnou přestavbu a další z řady stylových pivnic značky Gambrinus byla otevřena. Kompletní změna interiéru přinesla restauraci Gambrinus v brněnské Líšni doslova originální atmosféru.  Vše tu připomíná tradiční suroviny používané při vaření piva Gambrinus - vodu, ječmen a chmel. Při ...
15.07.2015
V Dašově otevřeli novou expozici   V Dašovském mlýně byla v sobotu 4. července otevřena nová expozice. Tentokrát se jedná o výstavu lékařského náčiní a potřeb pana doktora Karla Hobzy, který na mlýně v Dašově nejen ordinoval, ale staral se o celé hospodářství. Vernisáží nás provedla Marta Mastná, která se spolu s manželem o mlýn a celé muzeum stará a dokonce zde přímo ...
10.07.2015
Petr Bende, známý zpěvák a hudebník, se rozhodl oslavit desetileté výročí začátku své profesionální muzikantské dráhy. Nejlepším místem pro tuto událost se stala zpěvákova rodná vesnička – Újezd u Rosic. Právě zde před deseti lety odehrál svůj legendární koncert pro pět tisíc fanoušků. Toto číslo však překonala Třebíč, na jejímž náměstí se při stejném koncertu sešlo až deset tisíc lidí. ...
07.07.2015
V Dašově otevřeli novou expozici V Dašovském mlýně byla v sobotu 4. července otevřena nová expozice. Tentokrát se jedná o výstavu lékařského náčiní a potřeb pana doktora Karla Hobzy, který na mlýně v Dašově nejen ordinoval, ale staral se o celé hospodářství. Vernisáží nás provedla Marta Mastná, která se spolu s manželem o mlýn a celé muzeum stará a dokonce zde přímo bydlí. Podívejte si ...
06.07.2015
Ivana Barazi je významnou malířkou, která své obrazy velice často věnuje ženám. Právě z těchto děl uspořádala nádhernou výstavu, která je až do konce sezóny k vidění na zámku v Letovicích. Tuto velice barevnou a nápaditou kolekci obrazů, malovaných kytar a dokonce i kamenů poctil svou návštěvou zpěvák Laďa Kerndl, na klarinet potom zahrál Felix Slováček a na klávesy zase hudebník Roman ...
29.06.2015
V sobotu 27. června se na brněnském fotbalovém stadionu Za Lužánkami odehrála velkolepá fotbalová akce, která přilákala něco kolem 35 tisíc lidí. Rozlučka fotbalisty Petra Švancary se nesla opravdu ve slavnostním duchu, navíc to byl jedinečný fotbalový zážitek. Švancarovi obdivovatelé a příznivci tohoto sportu přiznávali, že je celé představení dojalo. Pak se v nich ovšem pohnulo tvrdé fotbalové srdce a ...
24.06.2015
V červnu jsme předali první pečeť a certifikát ZARUČENÁ FIRMA! Zasloužila si ho paní Lucie Nollová, a to za vedení firmy Mlsné tlapky, která mimo prodeje chovatelských potřeb poskytuje i hlídání pejsků i kočiček... Na našem webu si vysloužila hodnocení 22 zákazníků, ze kterých získala plnou spokojenost 100% ! Gratulujeme! Podívejte se na video z předání!   Team Záruka kvalit
19.06.2015
Tvrdonice a místní akce „Otevřené sklepy“ Team Záruky Kvalit navštívil akci, pro kterou se opravdu nadchnul! Všichni máme rádi dobré víno, a tak jsme si na Otevřených sklepech přišli opravdu na své. A nejen my, i všichni účastníci zářili pohodou, dobrou náladou a nadšením ze skvělých vín. Kameru jsme měli jako vždy po ruce, takže vám celou atmosféru přiblížíme ve videu. A tentokrát nastala ...
06.05.2015
Máte rádi sushi? Víte, jak ho správně vychutnat, co k němu popít? Pokud máte ovšem mezery v přípravě této japonské pochoutky, podívejte se na video, které bylo natočeno na workshopu společnosti Tenshi Sushi. Zde se zájemci mohli naučit motat sushi a zároveň své výtvory ochutnat. To vše pod vedením Petry Tomanové a Lidky Šnajdrové.
06.05.2015
MarketingBaratung International byla založena v roce 1989 jako zprostředkovatel finančních služeb. Tato nezávislá společnost podniká v oblasti lifestylových a finančních služeb. Byli jsme při otevření jejich nové brněnské pobočky, kde jsme pro vás natočili video.
28.04.2015
V Troubsku oslavili Den Země originálně Troubsko se na Den Země, ve středu 22. dubna, ocitlo V OBKLÍČENÍ PLASTŮ. Přesně tak zněl název akce, kterou připravila a zaštítila ZŠ a MŠ Troubsko. Žáci během několika týdnů střádali nejrůznější PET lahve a spojovali je provazem do dlouhého řetězu. Díky chytrému vynálezu pana Jana Paračky to šlo jako po másle. Jak ho systém provlékání PET lahví ...
15.04.2015
STUDENTI SE SEŠLI S ÚSPĚŠNÝMI LIDMI NA GLORIOUS 2015 První ročník akce GLORIOUS se uskutečnil ve dnech 8.– 9. dubna 2015 v budově SONO Centrum v Brně. Cílem akce bylo ukázat studentům vysokých škol to, co se na seminářích a přednáškách při studiu nedozví – jak využít své schopnosti a nabyté vědomosti v praxi. Řečníci během dvou dnů trvající akce byli prototypem úspěšného člověka, který si ...
15.04.2015
První Business ráno v Praze dopadlo na výbornou V úterý 24. března se v pražském hotelu Absolutum Boutique Hotel uskutečnilo první Business ráno, které pořádala společnost Smart Network. Začátek byl oproti ránům v Brně či Jihlavě posunut na 7:30, takže včas dorazili i hosté právě z měst, kde už mají tyto společné snídaně svou tradici. Celé ráno se neslo v příjemném, uvolněném duchu. Každý ...
15.04.2015
První Business ráno v Praze dopadlo na výbornou V úterý 24. března se v pražském hotelu Absolutum Boutique Hotel uskutečnilo první Business ráno, které pořádala společnost Smart Network. Začátek byl oproti ránům v Brně či Jihlavě posunut na 7:30, takže včas dorazili i hosté právě z měst, kde už mají tyto společné snídaně svou tradici. Celé ráno se neslo v příjemném, uvolněném duchu. Každý ...
03.04.2015
Team Záruky Kvalit se po úspěchu vánoční reportáže, kdy jsme natáčeli na brněnských vánočních trzích na náměstí Svobody, vydal na trhy velikonoční. A tentokrát až do našeho hlavního města. Podívejte se v naší reportáži, jak vypadají Velikonce v Praze, co vše lze zakoupit na místních trzích a co jsme s teamem ochutnali. :-) Přejeme poklidné a barevné Velikonoce TEAM ZÁRUKA KVALIT
31.03.2015
TENSHI SUSHI Odpovídaly Petra Tomanová a Ludmila Šnajdrová 1. Pořádáte sushi párty, takzvané „all you can eat“. Můžete přiblížit, co návštěvníky čeká? P: Teď se vlastně na jedné takové párty nachazíme, takže vás tady srdečně vítáme. Jde vlastně o to, že celý tento zážitkový večer je utříděný právě formou „all you can eat“. To znamená, že sushi je podáváno formou ...
13.03.2015
Po týdnu manželství přišel šok. „Nejste oddáni!“ vzkázala matrika. (Brno) Měl to být nejhezčí den v životě Michala a Michaely, teď už Švecových. Svatbu plánovali dlouho dopředu. Z několika zdrojů (včetně rady maminky nevěsty) si ověřili, že dni 1. června 2013 přejí hvězdy i čísla. O to větší byl šok, když se po více než týdnu od úřadů dozvěděli, že je jejich sňatek neplatný. ...
23.02.2015
SmartPles nás přesunul do 60. let minulého století Pátek 13. února nebyl rozhodně nešťastným dnem. Alespoň pro účastníky prvního plesu Smart Network.SmartPles se nesl ve stylu 60. let. Vše bylo tematické - hudba, výzdoba i oblečení všech plesajících. Barvy, puntíky a skvělá zábava se nám zapíší nesmazatelně do paměti. Ples jinak! Proč se na ples šněrovat do přeplácaných rób a nepohodlných ...
23.02.2015
SmartPles nás přesunul do 60. let minulého století Pátek 13. února nebyl rozhodně nešťastným dnem. Alespoň pro účastníky prvního plesu Smart Network.SmartPles se nesl ve stylu 60. let. Vše bylo tematické - hudba, výzdoba i oblečení všech plesajících. Barvy, puntíky a skvělá zábava se nám zapíší nesmazatelně do paměti. Ples jinak! Proč se na ples šněrovat do přeplácaných rób a nepohodlných ...
26.01.2015
PIVEX OVLÁDL BRNO Ve středu 14. ledna proběhlo v Brně vyhlášení výsledků už 23. ročníku soutěže Zlatý pohár PIVEX. Záruka kvalit samozřejmě nemohla chybět! Akce se konala jako součást 23. Galavečera pivovarníků a sladovníků a opravdu měla co nabídnout. Tato tradiční degustační odborná soutěž lahvových piv se koná každý rok. Letos bylo vyhlášeno pět soutěžních kategorií, do kterých se ...
28.12.2014
Team Záruky kvalit pro Vás natočil VÁNOČNÍ NETWORKINGOVÝ VEČÍREK 2014 který se konal 19.12.2014 v Restaurant Mitrovski Brno.   TEAM ZÁRUKA KVALIT
28.12.2014
Team Záruky kvalit pro Vás natočil VÁNOČNÍ NETWORKINGOVÝ VEČÍREK 2014 který se konal 19.12.2014 v Restaurant Mitrovski Brno.   TEAM ZÁRUKA KVALIT
16.12.2014
Záruka kvalit mapovala kvalitu služeb na brněnských vánočních trzích. Jak jsou spokojeni zákazníci a jak stánkaři?   TEAM ZÁRUKA KVALIT
05.12.2014
Majitelka a jednatelka Ing. Gabriela Mrkvicová byla hostem v ranním vysílání rádia Kiss Hády, kde mluvila o službě networkerky. Co je hlavní náplní práce a co si pod tím můžete představit? Poslechněte si sestřih jednotlivých vstupů z vysílání.