Moc Vám děkuji za pěkné hodnocení a budu se těšit naviděnou Kubová
Neumannovi
neregistrovaný uživatel
83.240.1xx.xxx
02.11.2012, 22:17
100%
Moc šikovná "psí kadeřnice", milá, příjemná, s pejskama to umí!!! ...střich našeho mazlíčka od pani Jiřinky pochválila i pani veterinářka.My jsme vždy spokojeni
Reakce provozovny na hodnocení:
Jsem velmi potěšena, když slyším tak velkou chválu a na Terinku a její páníčky se opět těším na příští návštěvu s pozdravem a naviděnou vaše psí kadeřnice z Okrouhlice
Martina Zmeková
neregistrovaný uživatel
88.101.0xx.xxx
31.10.2012, 11:18
100%
Pani Jiřka je moc ochotná, sympatická a má ráda zvířátka.
Reakce provozovny na hodnocení:
Tolik úsměvů, co více bych si mohla přát !!! Děkuji moc, to pohladí a těším se na příští psí kosmetické úpravě vašeho malého mazlíka Matěje a trošku většího 70kg mazlíčka Beníka.S pozdravem vaše paní na stříhání
Iva Doležalová
neregistrovaný uživatel
77.48.1xx.xxx
31.10.2012, 07:23
100%
Krásné prostzředí a trpělivá a šikovná "kadeřnice".
Paní Kubová ostříhá podle přání zákazníků a popřípadě poradí.Necháváme u ní stříhat i bernského salašnického psa a i s tím si hravě poradí.Všem opravdu doporučuji!!!!!!!!!!