1. NETWORKINGOVÝ PÁRTYPLES

« seznam pořadů zpět na Záruku kvalit
23.02.2015

SmartPles nás přesunul do 60. let minulého století

Pátek 13. února nebyl rozhodně nešťastným dnem. Alespoň pro účastníky prvního plesu Smart Network.SmartPles se nesl ve stylu 60. let. Vše bylo tematické - hudba, výzdoba i oblečení všech plesajících. Barvy, puntíky a skvělá zábava se nám zapíší nesmazatelně do paměti.
Ples jinak!
Proč se na ples šněrovat do přeplácaných rób a nepohodlných obleků? Proč nasazovat umělé úsměvy a tancovat valčík a polku? Nebylo by lepší se prostě odvázat, pobavit a přitom získat hodnotné kontakty v podnikání? Takto uvažovali pořadatelé 1. networkingového PÁRTYPLESU a připravili všem návštěvníkům nevšední zážitek.
Beatles, hippies a valentýnská tombola
Od sedmi hodin se sál začal zaplňovat dobově oblečenými lidmi. Netrvalo dlouho a první hudební pecky ze "šedesátek" nás dostaly do té správné nálady. Jednatelka Smart Networku Gabriela Mrkvicová společně s dalšími pořadateli plesu vše odstartovala, informovala o průběhu celého večera a pozvala na pódium revivalovou kapelu The Pangea, která hraje nejznámější pecky britských The Beatles.
Než se parket zaplnil, nejprve bylo potřeba se posilnit. Skvělý raut připravil Restaurant Mitrovski a byl opravdu pastvou nejen pro chuťové buňky, ale i pro oko. Pak bylo potřeba vše "zalít" něčím lahodným k pití a zábava vypukla naplno. Během večera si hosté mohli kupovat lístky do tomboly, která byla skutečně bohatá a podle všeho udělala radost nejednomu z přítomných. Součástí plesu byla i soutěž o nejlepšího networkera. Mohl se jím stát ten, který nafotil nejvíce "selfíček" s návštěvníky akce. Tyto fotky byly bodovány a na konci večera byli vyhlášeni dva vítězové. Propojila se tak nejnovější SMART technologie se soutěživostí a skvělou zábavou.
Valentýn přivítala srdce ve vzduchu
Na půlnoční příchod svátku všech zamilovaných bylo připraveno další tematické překvapení. Každý pár či skupina přátel dostali od místních hostesek lampion štěstí ve tvaru srdce, který si následně na prostranství před AS Club Hotelem mohli vypustit do vzduchu. Co si všichni přáli jsme se nedozvěděli, ale věříme, že se jejich přání splní.
Samozřejmě jsme pro vás mapovali, jak se přítomní hosté baví, ale ptali jsme se třeba i na to, jak probíhal výběr jejich outfitu. Video můžete zhlédnout na webu www.zarukakvalit.cz, na Youtube i na Facebooku. Pokud nejsou dostatečným hodnocením pártyplesu předchozí řádky, je důležité říct, že i když se jednalo o první ples Smart Network, dopadl na jedničku a všichni na něj budou dlouho a s radostí vzpomínat.

Lenka Vaníčková, šéfredaktorka Záruky Kvalit

Rubriky: Život naplno
Související provozovny: