VIDEO ROZHOVOR RESTAURANT MITROVSKI

« seznam video rozhovorů zpět na Záruku kvalit

Restaurant Mitrovski František Maďar - interview

 

 

1. Jak dlouho už působí vaše firma v oblasti gastronomie?

Restaurace byla založena v roce 1993, od roku 2000 fungovala v provozu, který vydržel až do r. 2013. Právě od roku 2013 máme novou značku, nový směr podnikání, nový interiér a tak dále.

 

2. Jaké služby nabízíte svým zákazníkům?

Naší hlavní činností je provozování restaurantu. K tomu funguje i cateringová služba, která zajišťuje občerstvení na různých akcích našich klientů. Tyto produkty doplňujeme produkční činností a zajištěním odborného personálu. V neposlední řadě nabízíme také služby sdílených kanceláří, takzvaný coworking.

 

3. Jaké typy akcí u vás nejčastěji pořádáte?

Kromě běžného provozu, který vidíte dnes, kdy při příležitosti výstavy Českých korunovačních klenotů v Brně pořádáme večer inspirovaný touto dobou, zajišťujeme prostory pro různá školení v konferenčních místnostech zde v prvním patře. Také děláme catering na akcích pro naše zákazníky, zejména se specializujeme na outdoorové akce. Pro externí zákazníky pořádáme plesy, firemní večírky a podobně.

 

4. Co nového připravujete pro vaše zákazníky tento rok?

V současné době, protože máme nového šéfkuchaře, probíhají přípravy na akce spojené s grilováním na naší zimní zahradě. Tyto akce, alespoň předpokládám, budou pravidelné. Dále nahoře v konferenčním sále připravujeme přímé přenosy z utkání v rámci hokejového mistrovství světa, které proběhne v květnu. Po celý rok chystáme tematické večery. Hlavní myšlenka těchto večerů je, abychom se naučili jíst jídla, která se často bojíme ochutnat a jíst je neumíme – šneky, humry a podobné věci.

 

 

Pro ZÁRUKU KVALIT Lenka Vaníčková

 

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+