SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OS. ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY

« zpět na přehled zpráv

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely účinný od 25. 5. 2018

Potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem Uživatele služby poskytované Provozovateli Portálu www.zarukakvalit.cz, kterými jsou společnost M&I QUALITY s.r.o., IČ: 293 76 246, se sídlem Kamenná 565, Moravská Nová Ves, PSČ 691 a JUDr. Michaela Švecová,  IČ: 0550868, se sídlem Brno, Mučednická 3, PSČ 616 00, („Poskytovatel“) a zaškrtnutím níže uvedeného políčka jménem Uživatele uděluji Poskytovateli souhlas se zpracováním osobních údajů generovaných při poskytování služeb nebo získaných při komunikaci s Uživatelem („údaje“) v rozsahu:

                jméno a příjmení,

                telefon,

                rok narození

                e-mailová adresa

pro marketingové účely tzn. zejména činnosti spočívající ve vytváření cílených nabídek produktů a služeb Poskytovatele, a to písemně, telefonicky, internetovou reklamou a elektronickou komunikací prostřednictvím služeb Poskytovatele a kontaktů, které Poskytovateli poskytnu.

Podmínky pro zpracování a nakládání s osobními údaji jsou detailně popsány v Obchodních podmínkách Poskytovatele v čl. 4 těchto podmínek „Ochrana osobních údajů a zásady pracování osobních údajů“ („Zásady“), které najdete na www.zarukakvalit.cz.

Poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné a Uživatel jej může kdykoliv odvolat způsoby stanovenými v obchodních podmínkách. Souhlas platí od 25. 5. 2018 po dobu využívání služeb Poskytovatele a následující 3 roky poté, pokud jej Uživatel neodvolá. Informace o právech Uživatele v souvislosti se zpracováním údajů na základě tohoto souhlasu se nacházejí v Obchodních podmínkách Poskytovatele.

S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15 – 20 obecného nařízené o ochraně osobních údajů č. 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz.

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+