CO S NÁMI ZÍSKÁTE

« zpět na přehled zpráv

Záruka kvalit není jen hodnotící portál, kde se mohou uživatelé podělit o své zkušenosti s nejrůznějšími podniky a provozovnami. Nabízíme i širokou škálu dalších služeb, které pomohou vašemu podnikání.

Co ale získáte především? S námi získáte TU NEJLEPŠÍ PROPAGACI NA INTERNETU! Jsme totiž schopni pro vás natočit profesionální video s kvalitním štábem i technikou, které podpoří vaše podnikání. To ale není všechno!

UMÍSTĚNÍ VIDEA NA NAVŠTĚVOVANÉM WEBU

Náš webový portál je i díky uživatelským přístupům do našeho katalogu firem uspokojivě navštěvovanou stránkou (cca 40.000 přístupů/měsíc). Vaše video, které umístíme na našem webu, tedy uvidí i široký okruh uživatelů, kteří by vás jinak v nepřeberné webové nabídce možná přehlédli. Podívejte se na náš web a zjistětě více!

VIDEO JAKO SOUČÁST ÚSPĚŠNÉHO YOUTUBE KANÁLU

Bez Youtube by to dnes snad ani nešlo. Proto i my máme svůj Youtube kanál, na který umísťujeme všechna naše natočená videa, reportáže, spoty atd. Jelikož natáčíme i nejrůznější reportáže z prostředí showbusinessu, má náš kanál velký návštěvnický potenciál. A vedle těchto videí plných českých i zahraničních celebrit bude zařazeno i video vaše!

SDÍLENÍ VIDEA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Facebook, Instagram, Twitter, Google+... Sociální sítě hýbou světem. Proto jsme i my součástí tohoto velkého on-line prostoru na uvedených sítích. Především náš Facebook se těší velké návštěvnosti fanoušků. Vaše video proto budeme opakovaně sdílet ve svých příspěvcích a tím ho dostaneme k opravdu širokému okruhu uživatelů! Prohlédněte si náš profil na Facebooku!

ROZESÍLÁNÍ VIDEA OBCHODNÍM PARTNERŮM

Stejně jako každý podnik nebo fyzická osoba máme i my své obchodní partnery, přátele, kolegy a fanoušky. Těm pravidelně mailem zasíláme novinky o tom, co právě připravujeme. Součástí těchto newsletterů jsou i nově natočená videa. Buďte i vy součástí už přístí rozesílky!

 

Pokud vás zajímá, co kromě již zmíněné nejucelenější propagace na internetu nabízíme, podívejte se na krátký spot o velkém množství našich služeb. Těšíme se na spolupráci!

Sdílet tento článek:
Sdílet tento článek na Facebooku Sdílet tento článek na Twitter Sdílet tento článek na Google+