PRÁVNÍ PORADNA

Na všechny Vaše dotazy odpovídá advokátka JUDr. Michaela Švecová, ve spolupráci s týmem dalších zkušených právníku z jednotlivých právních oborů, kteří Vám společně poradí, jaké kroky podniknout při řešení Vaší složité životní situace.

Odpověď na jeden právní dotaz adresovaný od jednoho uživatele za období  6ti po sobě jdoucích měsíců je ZDARMA.
Dva a více dotazů adresovaných od jednoho uživatele v období 6ti po sobě jdoucích měsíců nebo za podmínek, že požádá uživatel o odpověď přímo a jen na jeho emailovou adresu je zpoplatněn částkou ve výši 69,- Kč/dotaz.
Odpověď Vám bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu do 48hod.

Obsah odpovědi na právní dotazy je návodem či radou na možný postup či řešení problému v dané situaci, pro konkrétní právní kroky třeba posoudit vždy každý právní případ podrobně a individuálně, k čemuž potřebuje advokát dostatečné množství informací.

V průběhu měsíců duben/květen 2018 budou nově součástí služeb právní poradny ke stažení také právní vzory (návrhy, smlouvy, ostatní právní dokumenty) a webináře cílené na zajímavá právní témata z jednotlivých právních oblastí. Podmínky jejich užití najdete v obchodních podmínkách v sekci „pravidla pro využití služeb poskytovaných Portálem.“

V případě zájmu o konzultaci či právní pomoc kontaktujete advokátku JUDr. Michaelu Švecovou přes www.aksvecova.cz, za účelem podrobnějšího posouzení případu.

Projděte si již položené otázky, třeba tam najdete odpověď na Váš problém.

NOVINKA   VZORY SMLUV KE STAŽENÍ
DOTAZY A ODPOVĚDI


Zvolte prosím některou z kategorií dotazů výše nebo zkuste vyhledat v dotazech