TENSHI SUSHI

« seznam pořadů zpět na Záruku kvalit
31.03.2015

TENSHI SUSHI

Odpovídaly Petra Tomanová a Ludmila Šnajdrová

1. Pořádáte sushi párty, takzvané „all you can eat“. Můžete přiblížit, co návštěvníky čeká?

P: Teď se vlastně na jedné takové párty nachazíme, takže vás tady srdečně vítáme. Jde vlastně o to, že celý tento zážitkový večer je utříděný právě formou „all you can eat“. To znamená, že sushi je podáváno formou švédských stolů, hosté, kteří přijdou, dostanou welcome drink a v rámci celého večera je tu zajištěn program. Dnes je to ukázka motání sushi a také nám zde vystoupí pěvec Národního uměleckého divadla Milan Voldřich, na kterého se už moc těšíme. Na závěr přijde sladká tečka – výtečný dezert.

2. Může si u Vás sushi objednat každý, třeba i jednotlivec, nebo se specializujete spíše na kolektivní večírky?

L: V podstatě si u nás může sushi objednat každý, zejména firmy. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s firmou One PR, která letos pořádala Ples jako Brno, tak si dnes už můžeme dovolit říct, že pořádáme i firemní večírky takzvaně na klíč.

3. Co vás čeká v nejbližší době ve vašem podnikání?

P: V současné době je to zejména spolupráce se Zárukou Kvalit. Naši zákazníci totiž vidí výhodu v tom, že když přijdou do nějaké restaurace, kde pořádáme některý ze svých zážitkových „all you can eat“ večerů, tak my tu restauraci automaticky všem doporučujeme. To znamená, že i na vašem portálu budou moct hosté vidět hodnocení těchto restaurací, včetně toho našeho. To je velká výhoda pro ostatní, když se rozhodují, kterou restauraci navštívit.

Pro Záruku Kvalit Lenka Vaníčková

Rubriky: Svět úspěšných
Související provozovny: