ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINY ZÁRUKY KVALIT

1  2  3  4  5  6  7  8  9
nebo přejít přímo na stranu
Džus, který není z ovoce? Běžná praxe
07.11.2019
Obrázky ovoce na obalu mnohdy lákají zákazníky, kteří si chtějí dopřát kvalitní ovocné produkty, ne vždy však odpovídají skutečnosti. Praxi některých výrobců s používáním obalů s obrázkem ovoce, které však tvoří zcela zanedbatelnou část složení, kritizuje belgická spotřebitelská organizace Test-Achats.  
Jak
29.10.2019
Když se člověk ocitne v novém prostředí, dříve nebo později se začne zabývat otázkou: „Patřím sem?“ Každý chceme někam patřit, mít mezi ostatními svoje místo. Je příjemné cítit, že jsme součástí nějakého celku, skupiny, se kterou se můžeme ztotožnit. Naplnění této důležité lidské potřeby dává našemu životu smysl a zároveň podporuje náš další rozvoj. Někdo má schopnost vplout do nového prostředí lehce a brzy se začlenit. Ale snad každý zažil situaci, kdy to nebylo úplně snadné.
Vánoční trendy 2019
23.10.2019
Sledujete poslední výstřelky módy v oblasti vánoční výzdoby? Víte vůbec, jaké barvy letos pofrčí o vánočních svátcích? Představte si, že i vánoční barvy a dekorace můžou být trendy!
Cukr je i tam, kde ho nečekáte
18.10.2019
Omezit cukr neznamená jen vyhýbat se slazeným limonádám či dortíkům s polevou. Americká spotřebitelská organizace Consumer Reports (CR) upozorňuje, že dnes se cukr běžně přidává i do potravin, v nichž by ho nikdo nečekal. Pro spotřebitele přináší tipy, jak přidaný cukr ve složení odhalit.
Co pomůže na léčbu průdušek
14.10.2019
Rýma, dráždivý kašel, možná i teplota. Hůř se vám dýchá a bolí vás za hrudním košem. Někdy dokonce můžete cítit, jak vám v hrudníku při dýchání chrčí. Pravděpodobně jde o zánět průdušek. Pomůže vám odpočinek, vybrané potraviny, obklady, čajové směsi a léky.
Jak znovu důvěřovat partnerovi
09.10.2019
Důvěra je základním kamenem každého vztahu. Pokud ji jednou člověk u druhého ztratí, pak se jen velmi těžko získává zpět. A je v podstatě jedno, zda k tomu došlo kvůli nevěře, fyzickému či emocionálnímu zneužívání, lhaní či finanční nepoctivosti. Začít znovu někomu věřit je jedna z nejtěžších věcí vůbec, kterou navíc nejde uspěchat.
Na co si dát pozor při nákupu stavebního pozemku
03.10.2019
Nákup stavebního pozemku, byť se na první pohled jeví být jednoduchým, se snadno promění v lepším případě v kupu zdlouhavě řešitelných, v tom horším neřešitelných problémů. I zde se dokážeme dostat do stejné šlamastiky, jako při nákupu nemovitosti.
Děti by se měly občas nudit
30.09.2019
Jen ať se nudí... Nuda představuje důležitý vývojový milník. Jeho zdoláním se dítě učí něco zásadního.
Jak se starat o svůj mobil?
25.09.2019
Může být mobilní telefon špinavější než záchodové prkénko? Ve skutečnosti k tomu nemusí mít daleko. Naučte se, jak zbavit svůj mobil špíny nebo jak pečovat o tablet, vyzývá spotřebitele portugalská spotřebitelská organizace Deco Proteste
Nepříjemná kožní onemocnění
19.09.2019
Povrchové mykózy, lidově řečeno plísně, trápí až třetinu dospělých. Kožní mykóza je infekční onemocnění, které se projevuje zarudnutím pokožky a nepříjemným svěděním v místě výskytu.
Kapela Green Day zahraje v Česku!
16.09.2019
Pořadatelé hudebního festivalu Rock for People oznámili, že příští rok na něm vystoupí americké skupiny Green Day, Fall Out Boy a Weezer. S ohledem na termín evropského turné Green Day se nicméně akce uskuteční o dva týdny dříve než obvykle, a to 18. až 20. června 2020.
Důvody, proč se těšit na podzim
11.09.2019
Horka k padnutí vystřídala chladnější rána. Dříve se stmívá a podzim už je zkrátka na dohled. A s ním přichází i pochmurnější nálada. Ale nevěšte hlavu. Existuje celá řada důvodů, proč se na nastávající období těšit, a také řada způsobů, jak si ho zpříjemnit. Tady jsou!
Jak na rutinu v posteli
06.09.2019
Jak spokojení jste se svým intimním životem? Rutina? Povinnost? Příčina konfliktů?
Pět zaručených tipů na víkend - Nízký Jeseník
03.09.2019
Drsné náhorní pláně Nízkého Jeseníku skýtají na rozlehlém území nepřeberné množství úžasných míst, která nemají nikde jinde u nás obdobu. Jejich objevování není záležitostí jedné dovolené nebo prodlouženého víkendu, je to zábava na mnoho let. K nejzajímavějším a nejhezčím z nich vás zveme pěšky, na kole nebo třeba i autem.
1  2  3  4  5  6  7  8  9
nebo přejít přímo na stranu